Reference

Modrá pyramida

Modrá pyramida

"Paní Jašovou můžu velmi doporučit pro spolehlivost a ochotu. Jejím úkolem bylo domlouvat schůzky pro tým poradců a obvolávat svěřený kmen klientů s různými nabídkami. Vše vždy dobře domluveno, zapsáno, zpětná vazba od poradců velmi dobrá, i klienti si chválili příjemnou komunikaci." Jitka Velikovská (obchodní manažer, Modrá pyramida) https://www.modrapyramida.cz/

Adam Klatovský

Adam Klatovský

„S Katkou jsem spolupracoval na několika volacích projektech a vždy jsem byl maximálně spokojen s jejím přístupem a profesionalitou. Jsem si vědom, že telefonování v dnešní době není žádný med. Přesto se Katka ke všem projektům postavila velmi pozitivně a přišla se spoustou nápadů pro zlepšení. A jaké vnímám její nejsilnější odborné stránky?Schopnost rychle proniknout do oboru, který nezná.Maximálně efektivita a rychlost obvolání kontaktů.Příjemný hlas, rychlost reakcí v hovoru na námitky klientů a schopnost vidět a využít obchodní příležitost.Spolupráci s Katkou doporučuji všem, kteří chtějí efektivní „volačku“ a výsledky z volací kampaně.“ Adam Klatovský (specialista internetového marketingu) LinkedIN  

Sport Frýdštejn

Sport Frýdštejn

S paní Jašovou pravidelně spolupracuji na zajištění chodu kulturních akcí penzionu Sport Frýdštejn. Aleš Petra (provozovatel)

AZ díly

AZ díly

"Jsem majitelem e-shopů s dost specifickým sortimentem a rád si dělám vše sám. Po 5 letech jsem chtěl konečně odjet s rodinou na dovolenou a prostě vypnout. Díky paní Jašové jsem mohl. Nejen, že jsem na ni mohl s klidem přesměrovat telefon a vše pak našel přehledně na e-mailu. Paní Jašová mi také dala cenné rady a postřehy, které za dobu naší spolupráce díky svému "vhledu zvenčí" vypozorovala. Jestli budu někdy v budoucnu opět potřebovat služby virtuální asistentky, obrátím se na ni znovu." Martin Švec (majitel AZ díly)

SEO Consult

SEO Consult

Se službami paní Jašové jsme byli maximálně spokojeni. Tomáš Čupr (majitel SEO consult - Kompletní digitální marketing)

Extribo

Extribo

"Jestli zvažujete spolupráci s Kateřinou, tak ji mohu jen vřele doporučit. Povedlo se jí skvěle nakopnout naše obchodní aktivity, díky skvěle připraveným schůzkám u relevantních zákazníků. Pokud očekáváte, že už přijedete jen podepsat smlouvu, tak na to zapomeňte, ale pokud chcete jezdit za zákazníky, kteří se na Vás těší, pak je spolupráce s Katkou Vaše nejlepší volba." Jáchym Důjka (jednatel EXTRIBO s.r.o.)