O mě

Kateřina Jašová

Telemarketér – www.telemarketer.cz

 

Cesta, která mě zavedla až sem…

K profesionálnímu telefonování a zároveň k mé první pracovní zkušenosti jsem se dostala v roce 2006, kdy jsem začala pracovat v malé realitní kanceláři. První hovory probíhaly na kontakty z inzertních novin Annonce, což byl celkem dobrý trénink.

Po roce jsem se přestěhovala do Prahy. Tady jsem si vyzkoušela práci burzovního makléře. Každý den jsem volala na studené kontakty a tvořila si dostatečné portfolio klientů, se kterými jsem, po absolvování makléřských zkoušek, mohla začít obchodovat.

Tři roky plné adrenalinu jsem vyměnila za klidnější život v Českém ráji. Vyzkoušela jsem si, jaké je to řídit tým telefonistek u jedné obchodní společnosti, ale po nějaké době se majitel rozhodl jít jiným směrem a já opět hledala firmu, kde se realizovat.

Oslovila jsem společnost, která vyrábí zdravotnická zařízení a chtěla začít pracovat jako obchodní zástupce, ale nakonec z toho vzešla jiná spolupráce. S majitelem jsme vypracovali funkční projekt, jak oslovit veřejnost a dostat taková zdravotnická zařízení do domácího užívání.

Projekt úspěšně šlapal a já odešla na mateřskou. K této práci už jsem se nevrátila. Během rodičovské dovolené jsem si začala budovat portfolio firem, kterým pomáhám s obchodem aktivním telefonováním.

 

Těší mě, jsem Kateřina Jašová - telemarketér